Çimento ve Akrilik Esaslı Su Yalıtımı

Çimento esaslı, polimer emülsiyon takviyeli, özel kimyasallar içeren, iki bileşenli su yalıtım ürünleridir.
Yarı Elastik, Tam Elastik, Süper Elastik ve Süper Elastik UV olarak tasarlanmıştır.

İç ve dış mekanlarda, nemli yüzeylerde, banyo, mutfak, balkon, teras, havuz ve içme suyuna uygun su deposu gibi alanlarda kesin sonuç alacak şekilde kullanılır.
Su Yalıtımı

Bitüm Kauçuk Esaslı Su Yalıtımı

Polimer modifiye bitüm kauçuk esaslı, elastik, yüksek vizkoziteli su yalıtım ürünleridir.

Tek bileşenli, Çift Bileşenli ve Süper Elastik UV olarak tasarlanmıştır. Yapıların temeli, perde duvarları, ıslak mekanları, balkonları ve teraslarnda, istinat duvarlarında, zemin rutubetine, sızıntı suyuna, geçici ve sürekli su basıncına karşı yalıtım malzemesi olarak kullanılır
Su Yalıtımı

Akrilik Reçine Esaslı Elastromerik Su Yalıtımı

Elastomerik akrilik reçine içeren, sürme esaslı su yalıtım ürünleridir.
Tek Bileşenli ve Tek Bileşenli UV olarak tasarlanmıştır.
Seramik altında, banyo, tuvalet ve ıslak hacimlerde, beton, şap,sıvalı galvanizli sac, panel vb. kaplamaların yalıtımında, çimento levha kaplı
yüzeylerde kullanılır.

Su Yalıtımı

Poliüretan Esaslı Su Yalıtımı

Uv dayanımlı, poliüretan esaslı su yalıtım ürünleridir.

Tek bileşenli şeffaf, tek bileşenli renkli, iki bileşenli bitüm takviyeli, iki bileşenli poliüretan ve iki bileşenli enjeksiyon reçinesi olarak tasarlanmıştır

Poliüretan esaslı malzemeler, her tür yüzeyde mükemmel yapışma özelliğine sahip, elastik, mekanik, kimyasal ve termal etkilere karşı dirençli su yalıtım ürünleridir. Yüksek çatlak örtme kabiliyeti sayesinde otopark üstü, teras gibi büyük alanlarda, temel bohçalamada ve çatı sistemlerinde kullanılır.

Su Yalıtımı

Kristalize Su Yalıtımı

Çimento esaslı, özel kimyasallar içeren kristalize su yalıtım ürünleridir. Tek Bileşenli ve İki Bileşenli olarak tasarlanmıştır.

Toprak üstünde ve altında kalan yapılarda, beton yüzeylerde, asansör kuyularında, su depolarında, betonu korozyona karşı korumada, negatif ve pozitif yönden su yalıtımında kullanılır.

Su Tıkaç Tozu

Çimento esaslı, süratli priz alan, su geçirimsiz özel kimyasal katkı içeren, Kullanıma hazır tek bileşenli su tıkaç harcıdır.

Aktif su kaçaklarının durdurulmasında, su altında yapılacak durdurma uygulamalarında, beton yüzeylerin su yalıtımında, su depolarında, betonarme su borularında tamiri imkansız uygulamalarda, basınçlı olarak gelen suların durdurulmasında, negatif ve pozitif yönden su yalıtımında kullanılır.
Teknik Harçlar

Çimento Esaslı Tamir Harçları

Çimento esaslı, polimer takviyeli yüksek mukavemetli yapısal tamir harçlarıdır. Uygulama yapılacak yüzeyin durumuna ve kullanım amacına göre farklı granül dağılımına sahip ince ve kalın olarak tasarlanmış tamir ve yüzey düzeltme harçlarıdır.

Yüzeylerin tamiratında, beton, tij deliklerinin doldurulmasında, düzeltme tamiratında, pahların oluşturulmasında, su yalıtımında zemin hazırlığı öncesinde kullanılır.

Çift Bileşenli Epoksi Esaslı Tamir Harcı

Epoksi esaslı, iki bileşenli, yüksek mukavemetli ankraj ve montaj harcıdır.

Beton tamirlerinde, zemine sabitlenecek makine montajlarında ve her türlü ankrajlamada kullanılır.
Teknik Harçlar

Çimento Esaslı Akışkan Grout Harcı

Çimento esaslı, yüksek mukavemetli, polimer modifiyeli, büzülme yapmayan akışkan grout harcıdır.

Yüksek mukavemet gerektiren çelik yapı, prefabrike yapı, makine ve vinç montaj kaidelerinde, temel soketlerinde, perde ve kolon başlıklarının imalatında, çelik kolonların temele sabitlenmesinde kullanılır.

Epoksi Esaslı Akışkan Grout Harcı

Epoksi esaslı, 3 Bileşenli, kendiliğinden yayılan, yüksek mukavemetli grout harcıdır.

Yoğun araç trafiğine maruz kalan her türlü zorlu zeminlerin tamirinde, çeşitli makine ve vinç temellerinde, ray montajlarında, bağlantı elemanlarında ve düşey filiz ankraj işlemlerinde kullanılır.
Zemin Sistemleri

Epoksi Esaslı Zemin Kaplamalar

Epoksi esaslı, yapışma, aşınma, mekanik ve kimyasal direnci yüksek, hijyenik ortamlar için uygun zemin kaplama malzemeleridir.

Solventsiz olmak üzere epoksi astar, epoksi boya, epoksi tix boya ve epoksi self levelling olarak tasarlanmıştır.

Harç Katkıları

Latex Harç Katkısı

Akrilik emülsiyon esaslı, su geçirimsizlik ve aderans artırıcı katkı. Kullanıldığı harcın su geçirimsizliğini ve yüzeydeki çatlamayı engellemek için gerekli olan elastikiyeti sağlarken yapışmayı da yüksek oranda arttırır.

Solventsiz olmak üzere epoksi astar, epoksi boya, epoksi tix boya ve epoksi self levelling olarak tasarlanmıştır.

Sıvı Kristalize Beton Katkısı

Kullanıldığı harçta, kristaller oluşturarak su geçirimsizliği artıran katkıdır.
İşçilik maliyeti düşük olan ürünümüz negatif ve pozitif yönden çalışırken yapısal su yalıtımı sağlar.
Donatıları betonun ömrü boyunca korozif etkenlerden korur.